Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ataki spamerów (NOWE ZASADY działnia forum)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komarno
Site Admin

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:05 pm    Temat postu: ataki spamerów (NOWE ZASADY działnia forum) Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,

najwyraźniej mamy atak spamerów na forum Komarno. Wielu z Państwa dostało niechciane Prywatne Wiadomości. Próbuję pousuwać dziesiątki nowych "użytkowników" forum, którzy zarejestrowali się na forum i wymyślili taką zabawę. Nie wiem, na ile będą wytrwali w ponownych próbach rejestracji. Mam nadzieję, że się w końcu znudzą.

Przy okazji okazało się, że mało kto z Państwa pamięta swój login i hasło, ale wielu osobom udało się już szczęśliwie przeprowadzić akcję odzyskiwania haseł.

Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko cieszę się z nieoczekiwanego ożywienia forum i wielu maili, które od Państwa dostałam Smile
Katarzyna Lisowska

Ostatnio zmieniony przez komarno dnia Czw Lut 16, 2012 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:21 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klisowska

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panu Jerzemu Paterowi i Pani Alinie Kamudzie za informacje o ataku spamerskim. Przyznam, że dopiero dziś odczytałam Państwa listy. Jeszcze raz dziękuję!
Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klisowska

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,
znów powtórzył się atak spamerski na forum. Zablokowałam ileś numerów IP, z których pisano te posty i iluś uzytkowników - spamerów. Gdyby przez przypadek zdarzyło się, że zablokowałam kogoś z naszych stałych użytkowników, proszę o sygnał w tej sprawie - żebym mogła cofnąć blokadę. Pozdrawiam. Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komarno
Site Admin

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,
ponieważ działalność spamerów jest denerwująca i zmusza mnie do ciągłego usuwania głupich, wpisów zmieniłam zasady działania forum.
Teraz tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać wpisy na forum. Domyślam się, że to może być pewnym kłopotem dla osób, które zapomniały swoich loginów i haseł. Jednak w ostateczności można się zarejestrować na nowo - tylko proszę zapamiętać sobie dane do nowego konta (najlepiej zapisać). Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: