Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uchronić mogiłę pradziadka od zapomnienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klisowska



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 202

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 4:23 pm    Temat postu: Uchronić mogiłę pradziadka od zapomnienia Odpowiedz z cytatem

Uchronić mogiłę pradziadka od zapomnienia to hasło akcji zorganizowanej w tym roku przez TV Wrocław. Oczyszczenie cmentarza w Komarnie zorganizowała Pani Edwarda Derkowska z Wiązowej, która udostępniła mi także kilka zdjęć. Mam nadzieję, że wolno mi te zdjęcia pokazać tutaj na Forum, aby i inne osoby związane z Komarnem, Chłopami i in., mogły nacieszyć swoje oczy i serce tym widokiem.
A kto jeszcze nie miał okazji słuchać o tej akcji w wywiadzie dla Lwowskiej Fali może znaleźć nagranie audycji tutaj http://www.kresowianie.com/media/lf/lwowska_fala_20100808.ogg





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biedronka1022



Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Akcja nosi nazwę "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".
Zdjęcia, które Pani udostępniła pochodzą z pierwszego wyjazdu uczniów naszego gimnazjum na Ukrainę. W tamtym roku na wakacjach pojechaliśmy drugi raz (ja również). W tym roku znowu się tam pojawimy Smile








Cała grupa przed wyjazdem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klisowska



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 202

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Wspaniała akcja i wspaniale, że chce się Wam i oczyszczacie, ratujecie ten cmentarz. Wielkie dzięki!
Przy okazji pochwalę się - jutro jadę na weekend majowy na Ukrainę! Będę też, niestety przelotem w Komarnie. Poza tym Bołszowce, Kołomyja, Czerniowce, Kamieniec Podolski i w drodze powrotnej Lwów.
Pozdrawiam,
Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum