Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

ataki spamerów (NOWE ZASADY działnia forum)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
komarno
Site Admin


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 30

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 05, 2011 9:05 pm    Temat postu: ataki spamerów (NOWE ZASADY dziaÅ‚nia forum) Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,

najwyraźniej mamy atak spamerów na forum Komarno. Wielu z Państwa dostało niechciane Prywatne Wiadomości. Próbuję pousuwać dziesiątki nowych "użytkowników" forum, którzy zarejestrowali się na forum i wymyślili taką zabawę. Nie wiem, na ile będą wytrwali w ponownych próbach rejestracji. Mam nadzieję, że się w końcu znudzą.

Przy okazji okazało się, że mało kto z Państwa pamięta swój login i hasło, ale wielu osobom udało się już szczęśliwie przeprowadzić akcję odzyskiwania haseł.

Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko cieszę się z nieoczekiwanego ożywienia forum i wielu maili, które od Państwa dostałam Smile
Katarzyna Lisowska


Ostatnio zmieniony przez komarno dnia Czw Lut 16, 2012 6:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klisowska



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 202

PostWysÅ‚any: Wto Wrz 06, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panu Jerzemu Paterowi i Pani Alinie Kamudzie za informacje o ataku spamerskim. Przyznam, że dopiero dziś odczytałam Państwa listy. Jeszcze raz dziękuję!
Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klisowska



Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 202

PostWysÅ‚any: Sro Lut 15, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,
znów powtórzył się atak spamerski na forum. Zablokowałam ileś numerów IP, z których pisano te posty i iluś uzytkowników - spamerów. Gdyby przez przypadek zdarzyło się, że zablokowałam kogoś z naszych stałych użytkowników, proszę o sygnał w tej sprawie - żebym mogła cofnąć blokadę. Pozdrawiam. Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komarno
Site Admin


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 30

PostWysÅ‚any: Czw Lut 16, 2012 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa,
ponieważ działalność spamerów jest denerwująca i zmusza mnie do ciągłego usuwania głupich, wpisów zmieniłam zasady działania forum.
Teraz tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy mogą dodawać wpisy na forum. Domyślam się, że to może być pewnym kłopotem dla osób, które zapomniały swoich loginów i haseł. Jednak w ostateczności można się zarejestrować na nowo - tylko proszę zapamiętać sobie dane do nowego konta (najlepiej zapisać). Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum