Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dojazd ze Lwowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Neptune



Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 4:41 pm    Temat postu: Dojazd ze Lwowa Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile

Zarejestrowałam się tutaj u Was, gdyż w sierpniu tego roku wybieram się z tatą do Lwowa - tam się tata urodził i chcę mu zrobić niespodziankę, zabierając go w taką podróż wspomnień Smile Chcę się też wybrać się na jeden dzień do Komarna, bo z tym miejscem też wiąże się wiele wspomnień taty - i mam do Was pytanie - czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać, w jaki sposób najłatwiej/najtaniej dostać się ze Lwowa do Komarna oraz ile trwa taka podróż? Chodzi o to, żeby na noc wrócić z powrotem do Lwowa Smile

Jakby ktoś mógł pomóc także w innej sprawie - ile mniej więcej UAH potrzeba mieć ze sobą na tydzień pobytu we Lwowie (razem z wyżywieniem). Hotel mam już załatwiony, chodzi tylko o posiłki i ogólne zwiedzanie, zakup pamiątek itp. Smile

Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komarno
Site Admin


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 30

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Komarno jest oddalone od Lwowa o ok. 40 km. Samochodem około 1 godz. https://maps.google.pl/maps?hl=en&tab=wl

Ze Lwowa jeżdżą też autobusy czy marszrutki (busy). Jedzie taki bus chyba ok. półtorej godziny. Nie pamiętam, gdzie jest dworzec autobusowy, z którego odjeżdżają. Postaram się dowiedzieć.

Ceny żywności podobne jak w Polsce, a czasem wyższe (!). Po towary przemysłowe Ukraińcy też czesto jeżdżą do Polski.

Pozdrawiam,
Katarzyna Lisowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum