Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Milczyce - prośba o zdjęcia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rob7777



Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 5:18 pm    Temat postu: Milczyce - prośba o zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś ma może zdjęcia ze wsi Milczyce również w powiecie Rudki. Szczególnie interesują mnie zdjęcia kościoła który jest teraz cerkwią ale jakiekolwiek zdjęcia byłby ciekawe.

Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maria



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Moja mama również pochodzi ze wsi Milczyce. Jakiekolwiek stare i aktualne zdjęcia sprawiłyby jej wielką przyjemność - ostatnio poszukiwałyśmy w internecie jakichkolwiek informacji, ale niewiele znalazłyśmy.
Byłabym wdzięczna za taką fotograficzną przesyłkę mailową.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rob7777



Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Pani Mario,

Jeśli znowu Pani przeczyta ten wątek ...

Byłem w Milczycach parę tygodni temu osobiście i mam kilka fotek. Pogoda była niestety fatalna - padał deszcz - chyba trafiłem na jeden dzień w roku kiedy tak było ale coś niecoś mam. Proszę o dane kontaktowe to mogę przesłać. A tak z zainteresowania, jakie nazwisko ma mama?
Pozdrawiam
Robert

P.S. Mój email to rob111333@hotmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum