Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodzina Łoza i Maziak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łoza Zbigniew



Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 8:45 pm    Temat postu: Rodzina Łoza i Maziak Odpowiedz z cytatem

Proszę o informację, czy na cmentarzu w Komarnie są jeszcze groby kogoś z rodziny Łoza lub Maziak. mieszkających w Chłopiach. Mój dziadek miał na imię Ignacy i zmarł przed wojną i na pewno został pochowany w Komarnie. Miał chyba 5 lub sześcioro dzieci w tym mój ojciec Józef i bracia Karol, Franciszek oraz 2 siostry Moja mama Stefania z d. Maziak również mieszkała w Chłopiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chester390



Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 4:40 pm    Temat postu: Karol Maziak Odpowiedz z cytatem

Witam
poszukuję informacji o pradziadku. Nazywał się Karol Maziak mieszkał w Chłopach ożenił się z Katarzyną Waśko mieli córkę Kazimierę. Zginął prawdopodobnie we wrześniu 1939 w bitwie nad Bzurą ciało zidentyfikował jego brat chyba Stanisław.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadiya Miskiw



Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 12:13 pm    Temat postu: Re: Karol Maziak Odpowiedz z cytatem

Chester390 napisał:
Witam
poszukuję informacji o pradziadku. Nazywał się Karol Maziak mieszkał w Chłopach ożenił się z Katarzyną Waśko mieli córkę Kazimierę. Zginął prawdopodobnie we wrześniu 1939 w bitwie nad Bzurą ciało zidentyfikował jego brat chyba Stanisław.


Witam! Katarzyną Waśko... córkę Kazimierę..??
mój dziadek, Michal Waśko albo Waskow był żonaty z Marią Maziak, córka Piotra i Apoloniji Maziak z domu KRZESZOWSKA. Mój dziadek miał siostrę Katarzynę, która miała córkę Kazimiere. Być może jesteśmy rodziną? Dziadkowie mieszkali w Pohorcah- Rudki. Katarzyną Waśko udała się do Polski i zamieszkała w Zielonej Górze... Pamiętam, jak odwiedziali dziadka Michala z córkę Kazeju w Pohorcach.
Moja babcia urodziła się w Chlopah. Jich w domu bylo trzy siostry i dwa braci. O siostrach znam zy nazywalasi Karolka i Anelka. Bracia Mateush i Wladek???. Wlodek? Od śmierci aktu prababci wie, że jej rodzice byli Jan i Maria Bober. Prababcia urodziła się w listopadzie 1876 (1874?) w Buczalah. Po wojnie prababcia z córka i z dwóje jej synów udała się do Polski. .


Ostatnio zmieniony przez Nadiya Miskiw dnia Czw Lut 25, 2016 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum