Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodziny z Benkowej Wisni, okolice Rudki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiau



Dołączył: 12 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 20, 2021 4:27 am    Temat postu: Rodziny z Benkowej Wisni, okolice Rudki Odpowiedz z cytatem

Od juz kilku lat zaczelam budowac drzewo rodzinne rodzin z Benkowej Wisni.
Jesli ktos szuka tych rodzin to ja z checia pomoge.
Ambroz, Andrzejowski, Antoniak, Balaba, Beblot, Bernacki, Bilas, Bohonos, Bryjowski, Bublyk, Budny, Czapran, Dacko,Danylak, Domanski, Dragula, Dziok, Fujara, Grabowski, Granat, Gural, Gustowicz, Hamulec, Harmatej, Habrowy,Hawrot, Hawrylak, Hluszko, Holowczak, Huk,Iwaniszyn, Jakubowski, Jaszczyn, Jochim, Kaczmar, Kalimon, Klara, Klisowska, Kobiak, Kogut, Kolman, Kolodziej, Kopciuk, Kot, Kowalyk, Kozak, Kruc, Kulyniak, Kurylo, Lazorek, Lebedynski, Leszczynski, Lubczynski, Myska, Nowak, Nyrka, Otczycz, Palyswit, Papuzynski, Pastuch, Pelin, Petryk, Pichiel, Pilich, Pitus, Procyszyn, Puczka, Pyliszczak, Ragan, Repetylo, Revera, Rzepecki, Salasz, Salocha, Siwak, Stelmach, Szwec, Tyman, Tyran, Wegrzynowski, Wilczak, Worobec, Zajac, Zimbrzycki, Ziubrycki
Sylwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia_89



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 07, 2024 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Sylwio, będę wdzięczna za nazwisko Kogut. Może udało się Pani znaleźć coś, do czego się nie dokopałam.

Kogut to gałąź mojego drzewa, w której niestety całkowicie utknęłam. Nie jestem w stanie odnaleźć niczego o moim pradziadku - Wincentym Kogut. Urodził się on co prawda w Rudkach. Jego ojciec - Karol Kogut, matka Julia, nazwisko panieńskie mi nieznane.

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia (kogut.sylwia@gmail.com)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum