Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna komarno.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapraszam do kontaktu os mające w drzewie nazwiska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin k



Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 27

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 6:32 pm    Temat postu: Zapraszam do kontaktu os mające w drzewie nazwiska Odpowiedz z cytatem

Jw

Kasprzyszak
Pilichiewicz
Hurkacz
Jankowski
Stefanko
Gabryl
Nazwiska z miejscowości Chłopy i Buczały.

_________________
qumbas000@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fra_mauro



Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 17

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2023 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie wiedzieć, że Hurkaczowie z Buczał są przodkami naszego wspaniałego tenisisty Huberta Hurkacza Smile , o czym wiem od mojej Mamy - również pochodzącej z Buczał. Dziadek Huberta pan Jan Hurkacz był towarzyszem jej dziecięcych zabaw. Po wojnie rodzina Mamy oraz Hurkaczowie osiedlili się na tzw. ziemiach odzyskanych w powiecie strzelińskim.
_________________
Poszukuj? przodków i szczegó?ów z historii rodzin: Stefaniszynów z Bucza?, Korneckich z Litewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fra_mauro



Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 17

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2023 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Jankowskich: moja babcia Karolina była z domu Jankowska. Jej tato, a mój pradziadek- Józef Jankowski miał jeszcze drugą córkę Helenę. Wiem, że żenił się dwukrotnie, niestety nie mam żadnych informacji o jego żonach, w tym o mojej prababce. Sam Józef wraz z córkami mieszkał do końca życia we wsi Siemianów, powiat Strzelin i jest pochowany na cmentarzu w Jordanowie Śląskim. Gdzie jest pochowana prababka i jego druga żona, nie mam pojęcia.
_________________
Poszukuj? przodków i szczegó?ów z historii rodzin: Stefaniszynów z Bucza?, Korneckich z Litewki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia_89



Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sty 07, 2024 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Stefanko to panieńskie nazwisko mojej babci Franciszki Janiszewskiej, de domo Stefanko.

Babcia jest córką
- Wojciecha Stefanko, syna Jana i Józefy Zaręby, ur. 11 lutego 1894 r. w Chłopach, oraz
- Zofii, de domo Stelmach, córki Michała i Katarzyny Kałand'iak/Kałandziak, ur. 12 lutego 1909 r. w Rumnie.

Mój kontakt: kogut.sylwia@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum komarno.forumoteka.pl Strona Główna -> Komarno i okolice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum